Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "ZPAS-PORTA" powstało w listopadzie w roku 1993 jako pierwsze przedstawicielstwo handlowe Zakładu Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. w Przygórzu. Forma własności - firma prywatna.

 

Doświadczenie "ZPAS-PORTA" utorowało drogę innym firmom, które po kilku latach stworzyły sieć firm przedstawicielskich lub współpracujących z ZPAS SA.
Firma nasza zajmuje się przede wszystkim marketingiem i sprzedażą wyrobów firmy ZPAS SA. Zasługuje jednak na podkreślenie fakt, że jest to działalność nie tylko ściśle handlowa. Jesteśmy zespołem, który jest bardziej doradcą technicznym klienta niż zwykłym handlowcem. Potrafimy dobrać, doradzić, dostosować typowe konstrukcje do potrzeb naszych odbiorców ale także (gdy podstawowe nasze wyroby nie mogą być stosowane wprost) zaprojektować konieczne zmiany lub całkiem nowe konstrukcje.


Nasza firma jest autorem nie tylko wielu konstrukcji na zlecenie, ale także typowych konstrukcji występujących w katalogach ZPAS SA (stojak SRP, szafa SZB z głębokimi osłonami). U nas powstała konstrukcja pulpitu dyspozytorskiego nowej generacji - ARCUS oraz kilkunastu innych pulpitów dla dyspozytorni zakładów energetycznych, elektrowni, cukrowni, kopalni, tłoczni gazu, itd.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce mających w swojej ofercie meble i pulpity studyjne.

 

 

AKTUALNOŚCI

Informujemy naszych klientów o aktualnej lokalizacji siedziby naszej firmy. Więcej...LINK